Новини і події

18 травня – День пам’яті жертв геноциду                      кримськотатарського народу

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар, в результаті якої було виселено 180 014 осіб. Депортація мала катастрофічні наслідки для кримських татар в місцях заслання. Протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тис. кримських татар. У цей день - День боротьби за права кримськотатарського народу - вшановуємо пам'ять жертв цього злочину.

Верховна Рада України Постановою від 12 листопада 2015 року № 792-VIII «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» визнала депортацію з Криму кримських татар у 1944 році геноцидом кримськотатарського народу, 18 травня в Україні встановлено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Українським парламентом заявлено, що системний тиск на кримськотатарський народ, репресії громадян України за національною ознакою, організація етнічно і політично вмотивованих переслідувань кримських татар, їхніх органів, таких як Меджліс кримськотатарського народу та Курултай кримськотатарського народу, на тимчасово окупованій території України з боку державних органів Російської Федерації, починаючи з дати початку тимчасової окупації, є свідомою політикою етноциду кримськотатарського народу.

    З метою ознайомлення дітей з народними звичаями, з народними обрядом Стрітення,  виховання любові до свого народу, до прекрасного: поезії, музики, природи  в ЗДО  15лютого проведено свято Стрітення.

    В ЗДО організовано виставку до свята Великодня, до якої долучилися батьки вихованців.

     З метою пропаганди  активного способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку людини з 5.04. по 11.04. 2018р. в ЗДО проводиться фестиваль ранкової гімнастики «Рух заради здоров'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.

        

17 квітня в дитячому садку відбувся суботник з благоустрою території.

Педагогами ДНЗ №6 проведено розвагу до світлого Христового Воскресіння. Діти виконували інсценівки, читали вірші, співали пісні, водили хороводи, танцювали. Все дійство відбувалося у святково прикрашеній залі. Кожна група оформила Великодню  виставку поробок, виготовлених власноруч. 

       31 серпня 2018 року о 16.00 в музичній залі відбудеться звіт керівника дошкільного навчального закладу.

27 вересня вихованці старшої групи привітали працівників закладу з Всеукраїнським днем дошкілля

23 жовтня на свято осені до дітей молодшої групи завітали герої казки "Ріпка"

24 жовтня діти старшої групи запросили всіх на осінній ярмарок

24 жовтня в дитячий садок завітала чарівниця-осінь. Вихованці середньої групи порадували батьків і гостей веселими піснями і таночками.

    28 листопада відбулася спортивна розвага, в якій взяли участь діти старшої групи.  Команда "Румяні щічки" і команда "Силачі" змагалися в спритності, швидкості і витривалості. Як завжди, перемогла дружба.

      6 грудня  відбулась педагогічна рада "Сучасні проблеми екологічного виховання дошкільників", на якій розгладались форми і методи екологічного виховання дошкільнят. Була організована виставка посібників і дидактичних ігор з екологічного виховання.

19 грудня відбулася вечірка "В очікуванні Святого Миколая" у виконанні дітей старшої групи. А Святий Миколай обдарував всіх діток садочка подарунками.

До дітей старшої групи завітали учителі ліцею- школи і провели цікавий квест "В пошуках скарбів Святого Миколая"

      Весело і радісно зістріли дошкільнята новий рік!

   21 січня був проведений флешмоб з нагоди 100-річчя Соборності України. "Україна- єдина країна"

24 січня діти  дитячого садка із задоволенням переглянули музичну казку "Курочка ряба" у виконанні дітей старшої групи.

        25 січня відбувся майстер-клас для педагогі ЗДО "Обличчям до батьків"    Педагоги визначили  принципи, якими мають керуватися і вихователь, і батьки під час взаємодії, дотримання яких надасть змогу підростаючій особистості набути позитивного життєвого досвіду в період дитинства, а саме почуватися потрібною, захищеної, бути впевненішою, сміливішою у перших кроках до самостійного життя.

     31 січня в ДНЗ проведена розвага "Здоровим будь". Діти середньої групи змагалися в спритності, швидкості, витривалості. 

Малюки вітають любих матусь із святом весни

Творчий звіт вихователів ДНЗ №6

  «Через казку, фантазію, гру, через неповторну людську творчість — вірна дорога до серця дитини» -під таким гаслом 28 березня відбувся творчий звіт вихователів ДНЗ №6.

     У своїй роботі педагоги ДНЗ №6 беруть за основу ідеї В. Сухомлинського знайомляться з казками, створюють різні нестандартні ситуації, які сприяють активізації мовлення дітей, розвитку їх мис­лення, спонукають аналізувати та робити висновки. Насичені глибоким етичним змістом, казки наштовхують дошкільнятна роздуми.

   Вихователь середньої групи Гнатюк О.В. провела заняття «Спішіть робити добро», мета якого  розкрити  в дітей духовно-моральні якості, намагатись робити добрі вчинки, формувати світлі і чисті думки,  виховувати доброзичливість і емпатію.

     Вихователь старшої групи Август Л.П. разом з дітьми потрапила в чарівну країну казок В. Сухомлинського. Вихованці  підготували інсценізацію казки «Пелюстка і квітка». Діти визначали добрі і погані вчинки героїв, адже казкові персонажі й стосунки – мірило власної поведінки і поведінки товаришів.  

Вихователі презентували  дидактичні ігри, посібники за творами В.Сухомлинського.

З 5.04. по 12.04.2019р. в ДНЗ проводився фестиваль ранкової зарядки і рухових активностей "Рух заради  здоров’я"

        15 травня у всьому світі святкують світле і соціально важливе свято – Міжнародний день сім'ї.

        Рідні та близькі заслуговують на теплі слова і увагу. Тож  дітки середньої групи подарували  своїм дорогим матусям і таткам, бабусям і дідусям слова подяки і любові.

     21 серпня  проведено свято з дітьми старшої групи "Україна- рідний край", на яке запросили учасника АТО/ООС Чагіна О.О. Урочисто  прозвучали пісні про Україну, вірші Л.Костенко, Н.Поклад.

23 жовтня до дітей другої молодшої групи завітала чарівниця Осінь.

На осінній ярмарок - гостинний та багатий, веселий та галасливий - запросила старша група.

У  I  молодшій групі пройшла розвага "До нас завітали гості"

28 листопада діти середньої групи показали

спортивне свято "Здоровим будь"

19 грудня  2019 малята ІІ молодшої групи радо зустріли Святого Миколая 

    26 грудня 2019 року до діток      І молодшої групи завітала зимонька-зима

26 грудня 2019 (середня група)Казкові гості привітали малечу та їхніх батьків із прийдешнім Новим роком

"Весна чарівниця, неначе цариця,наказ свій послала,
щоб краса вставала" 
               

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now